Obsluha lyžařského vleku Deštné v Orlických horách

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 417, Deštné v Orlických horách, Královéhradecký

Společnost TENDR Švejda, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha těžebních klecí, lanovek a podobných zařízení.

Popis pracovní pozice

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
Kontakt telefonicky nebo e-mailem tendrstart@seznam.cz.
- fyzicky náročnější práce, práce ve výškách
- možnost ubytování

Kontakt

TENDR Švejda, s.r.o.Kontaktní osoba:
Dušan Švejda   +420 604 608 204

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TENDR Švejda, s.r.o. (IČO 63219794), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.