Pracovník v restauračním provozu Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Řevnická 121, Praha, Hlavní město Praha

Společnost BB WEST CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

MVP: Metropole Zličín, Řevnická č.p. 121/1, Třebonice, 155 21 Praha 517
Kontakt: Kubát Jiří, tel.: 724175502, e-mail: jkubat@email.cz
Pracovník v restauračním provozu BAGETERIE BOULEVARD
Hledáte celoroční brigádu? Do provozu restaurace BB v OC Metropole Zličín přijmeme brigádníky. Vhodné pro studenty učebních oborů a středních škol. Praxe není potřeba, vše vás naučíme. Přijďte rozdávat radost kvalitním jídlem.
Nabízíme:
- Flexibilní pracovní dobu
- Sleva na stravování v naší restauraci
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo zavolejte.
Zaměstnanecké výhody: Kubát Jiří, tel.: 724175502, e-mail: jkubat@email.cz

Kontakt

BB WEST CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Kubát   +420 724 175 502

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BB WEST CZ s.r.o. (IČO 29108292), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.