Administrativní pracovník/-ice do obchodního oddělení Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nezvalova 864, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost Čásenský & Hlavatý, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE DO OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dohodou
- Náplní práce je především vytváření a udržování vztahů s obchodními partnery, zpracování nabídek pojištění, příprava, kompletace a správa pojistných smluv.
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, znalost MS (především Excel, Word), řidičský průkaz sk. B, samostatnost, zodpovědnost a organizační schopnosti, zkušenosti s pojišťovnictvím výhodou
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@casensky-hlavaty.cz

Kontakt

Čásenský & Hlavatý, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Monika Varšanyi, personalistka  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Čásenský & Hlavatý, s.r.o. (IČO 25973738), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.