Pracovník úklidové agentury (rozvoz zásobování, kontrola kvality) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ocelářská 1272, Praha, Hlavní město Praha

Společnost BLESK Servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

KONT.: B.Jelínková, tl.731 276 009, e-mail: barbora.jelinkova@bleskservis.cz.
Určeno pro osoby se zdravotním znevýhodněním (inv. důchodem). Práce na zkrácený úvazek (do 20 hod. týdně), pružná pracovní doba.

Hledáme pracovníka pro zásobování a kontrolu úklidových zakázek. Rozvoz čisticích prostředků po Praze a blízkém okolí, kontrola kvality prováděných prací, občasná výpomoc v úklidu, úzká spolupráce s manažerkou úklidových zakázek. Nutná pečlivost a pozitivní vztah k úklidům (praxe výhodou), nutný ŘP sk. B.

Kontakt

BLESK Servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Barbora Jelínková, technik úklidových zakázek   +420 731 276 009

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BLESK Servis s.r.o. (IČO 27607429), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.