Skladníci - expediční oddělení eshop Havířov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kapitána Jasioka 1362, Havířov, Moravskoslezský

Společnost Jelínek & syn, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Práce se skládá především na expedičním skladu, kde se převážně balí zboží do kartonových krabic, přijímá zboží a vybaluje do regálu.

Mzda 80Kč/h hrubého (71kč čistého), přesčasy jsou možné.

Pracovní doba 8h od 7:30 do 16:00.

Na hlavní pracovní poměr pro období 11/2018 - 2/2019

Kontaktovat POUZE na email pracovnimista.jelinek@gmail.com s přiloženým životopisem a telefonickým kontaktem. Následně na to Vás kontaktujeme.

Kontakt

Jelínek & syn, s.r.o.Kontaktní osoba:
Lukáš Jelínek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jelínek & syn, s.r.o. (IČO 28606302), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.