Instrumentářka na operačním sále Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Společenské zahrady 389, Praha, Hlavní město Praha

Společnost GEMINI oční centrum,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní všeobecné sestry se specializací.

Popis pracovní pozice

Kont.: email: schreibova@gemini.cz

Minimálně SŠ vzdělání ve zdravotnictví podmínkou. Praxe v oboru výhodou. Svědomitost, zodpovědnost, pracovní nasazení. Vůli pracovat v tvůrčím a dynamickém kolektivu renomovaného pracoviště.
Zam. výhody: práce v nadstandardním prostředí špičkově vybaveného pracoviště, příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity.

Kontakt

GEMINI oční centrum,a.s.Kontaktní osoba:
Květoslava Schreibová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GEMINI oční centrum,a.s. (IČO 26906295), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.