Operátor call centra Moravské Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jiráskova 908, Moravské Budějovice, Vysočina

Společnost IBIS InGold, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Popis pracovní pozice

Velmi dobrá znalost práce s MS OFFICE a dobrá znalost AJ (psané i mluvené slovo). Pracovní doba v rozsahu 8 hod. v časovém rozmezí 7-17 hod. - dle potřeby. Pracovní poměr na dobu určitou s možností vzniku PP na dobu neurčitou a platový postup. Nástupní plat dle ověřených znalostí 15-30 tis.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, pružná pracovní doba, zajímavá oblast činnosti, moderní pracovní prostředí.
Prvotní kontakt e-mailem: kselikova@ibis.cz

Kontakt

IBIS InGold, a.s.Kontaktní osoba:
Milada Kselíková   +420 776 098 907

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IBIS InGold, a.s. (IČO 25525433), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.