Technik + dispečer + řidič Dýšina

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Horomyslická 390, Dýšina, Plzeňský

Společnost Služby v dopravě s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní technici v dopravě.

Popis pracovní pozice

Menší firma podnikající v oblasti dopravy hledá zaměstnance pro rozšíření týmu na kumulovanou pozici technik + dispečer + řidič v silniční dopravě (mezinárodní/vnitrostátní). Možno i bez praxe. Místo výkonu práce- Dýšina. Smlouva na dobu určitou 1 rok s automatickým prodloužením na dobu neurčitou. Požadujeme řidičský průkaz sk.C. Možnost dodělání sk. E. Nástup dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, mobilní telefon, individuální měsíční prémie ke mzdě, férové jednání


Kontakt

Služby v dopravě s.r.o.Kontaktní osoba:
Václav Kabrna   +420 723 366 560(8-20h)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Služby v dopravě s.r.o. (IČO 03553086), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.