Seřizovač a obsluha vstřikovacích a vyfukovacích lisů Nové Veselí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žďárská 313, Nové Veselí, Vysočina

Společnost PLASTIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

Z důvodu nové výroby hledáme posilu do našeho týmu na pozici: Seřizovač / seřizovačka

Vaše hlavní náplň práce bude:
- seřizování a optimalizace vstřikovacích a vyfukovacích lisů
- výměna forem

Požadujeme: technické vzdělání, orientace v technické dokumentaci a výkresech, samostatnost, schopnost práce v týmu. Nabízíme: zajímavou práci v rodinné firmě, bonusy navíc - stravenky / příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění a jiné.

Kontakt

PLASTIA s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Martina Kmentová, personalista   +420 608 101 190

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PLASTIA s.r.o. (IČO 60720981), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.