Stavební dělník Hartinkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 140 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 6, Hartinkov, Pardubický

Společnost Ivan Doležal hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl.

Popis pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ: stavby v rámci ČR
POŽADAVKY: ŘP sk. B, případně C výhodou
NABÍZÍME: velmi zajímavou práci, možnost pracovního růstu, mimořádné odměny
KONTAKT: telefonicky (denně 8:00 až 18:00)

Kontakt

Ivan DoležalKontaktní osoba:
Ivan Doležal   +420 731 483 203

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ivan Doležal (IČO 66949742), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.