člen výjezdové skupiny Boskovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ludvíka Vojtěcha 2067, Boskovice, Jihomoravský

Společnost F.D.A. Bezpečnostní služba, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Vhodné pouze pro muže, bývalé příslušníky PČR a AČR.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B a zbrojní průkaz sk. D a E, čistý trestní rejstřík, psychická a fyzická zdatnost. Možno ČID.
První kontakt telefonicky na čísle: 731 507 510 nebo na mail: ostraha@fda-security.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

F.D.A. Bezpečnostní služba, s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Frömel, jednatel společnosti   +420 731 507 510

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) F.D.A. Bezpečnostní služba, s.r.o. (IČO 25318071), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.