Prodavači Kněžmost

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hradišťská 194, Kněžmost, Středočeský

Společnost COOP Mnichovo Hradiště, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Hradišťská č.p. 194
294 02 Kněžmost

Prvotní kontakt: tel.: 326 784 132, 737 547 255 (prac. dny 6-18 hod.) nebo osobně

Požadujeme praxi v oboru. Samostatnost, časová flexibilita, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost. Ke mzdě náleží % z prodeje.
Nutný potravinářský průkaz.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, dodatková dovolená.

Vlastní automobil výhodou - nutné zajistit směny v SO a NE (1 x za 14 dní).

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

COOP Mnichovo Hradiště, družstvoKontaktní osoba:
Formánková Helena, Valešová Martina   +420 326 784 132,737 547 255

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) COOP Mnichovo Hradiště, družstvo (IČO 00031798), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.