Prodavačka - obchod Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 150 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Libušina 8, Olomouc, Olomoucký

Společnost David Janík hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Libušina č.p. 8/42, Olomouc.
Směny například neděle, některé svátky, případné dovolené jako zástup. Jednosměnný provoz nebo pružná pracovní doba.
Vhodné jako brigáda třeba pro důchodce, ženy na mateřské. Prodejna po rekonstrukci, klima, kancelář, možnost i částečné práce z domu v případě pomoci s administrativou. Na všem se dá domluvit dlouhodobá spolupráce, spíše rodinná firma. Dlouholetý fajn kolektiv. Benefity. Zaškolíme.
Zam. výhody: Prémie, sleva na celý sortiment obchodu, dárky, důchodové spoření.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Kontakt

David JaníkKontaktní osoba:
David Janík   +420 602 540 013

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) David Janík (IČO 86668676), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.