Elektrotechnik technolog Česká Třebová

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Semanínská 580, Česká Třebová, Pardubický

Společnost CZ LOKO, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

ÚSO nebo VŠ vzdělání elektro-technického směru
Praxe v oblasti technologické podpory výroby výhodou
Znalosti z oblasti mechanické či elektrické konstrukce výhodou
Znalost práce s AutoCADem, případně jiným 2D SW
Znalost AJ nebo RJ výhodou
Komunikativnost, samostatnost, technické myšlení
Schopnost pracovat v týmu a pod tlakem
ŘP sk.B
Oprávnění pro práci na el. zařízení dle §6,§7 vyhl. 50/ 78Sb. (do 52kV)

Kontakt

CZ LOKO, a.s.Kontaktní osoba:
Ladislav Budin, HR business partner   +420 724 681 468

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CZ LOKO, a.s. (IČO 61672131), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.