Lektor/ka kurzu "souvislosti procesů při recyklaci plastů, materiály, jejich identifikace a vlastnosti" Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Květnového povstání 194, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Ing. et Bc. Lenka Štichauerová hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři dalšího vzdělávání.

Popis pracovní pozice

KONT.:Zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "Lektor - zpracování plastů - Praha".

Hledáme lektora pro desetidenní kurz, který se zaměří na recyklaci odpadů a zpracování technických plastů do formy granulátů pro jejich další využití (především ve vstřikování).

Požadujeme vzdělání a praxi v oboru, zkušenosti s lektorskou činností. Odměna za den školení je 4000 Kč.Kontakt

Ing. et Bc. Lenka ŠtichauerováKontaktní osoba:
Bc. Radek Kahánek   +420 604 500 052

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. et Bc. Lenka Štichauerová (IČO 11062509), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.