Operátor výroby Nýrsko

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klostermannova 53, Nýrsko, Plzeňský

Společnost Lavoro agency s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Agenturní zaměstnání, krátkodobé zaměstnání
Pracoviště : Okula Nýrsko a.s. + okres Klatovy
VŘ pro účely ÚP se uskuteční 9.11.2018 od 9:00 hodin na Kontaktním pracovišti Klatovy.
POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, dobrý zrak, práce převážně ve stoje
Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky (po - pá 10 - 12 hodin). Osobní kontakt po předchozí domluvě.

Kontakt

Lavoro agency s.r.o.Kontaktní osoba:
Viktória Szakálas, jednatelka společnosti   +420 773 022 286

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lavoro agency s.r.o. (IČO 05807026), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.