Zdravotní sestra

Inzerát z úřadu práce
Plat: 150 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Prima Vizus, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní všeobecné sestry se specializací.

Popis pracovní pozice

ZDRAVOTNÍ SESTRA
- Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj
- PP na dobu neurčitou, nástu možný ihned
- Náplň práce: zajištění činností souvisejích s prováděním screeningového vyšetření zraku u dětí
- Nabízíme: práci v příjemném prostředí, flexibilní pracovní dobu
- Pozice je vhodná i pro OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: zejdlova@primavizus.cz

Kontakt

Prima Vizus, o.p.s.Kontaktní osoba:
Ing., Ph.D. Andrea Žejdlová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Prima Vizus, o.p.s. (IČO 29113971), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.