Prodavačka/pokladní Vimperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Špidrova 49, Vimperk, Jihočeský

Společnost ARAMARK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladníci v organizacích.

Popis pracovní pozice

Pro naši firemní restauraci ve Vimperku přijmeme zaměstnance na pozici prodavačka/pokladní.
Náplň práce: markování jídel, doplňová zboží, péče o restauraci.
Požadujeme: Příjemné vystupování, základní znalost práce na PC
Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, volné víkendy, odměny za doporučení nového zaměstnance, školení
Mzda je rozdělena na základní mzdu + individuální odměnu až do výše 20% ze základní mzdy
Pracovní doba: po - pá: 4:30 - 13:30 a 11:00 - 19:00
Kontaktní osoba: Majerová Hana tel. 725 515 992, email: rohde.415@aramark.cz

Kontakt

ARAMARK, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Hana Majerová   +420 725 515 992

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ARAMARK, s.r.o. (IČO 45794707), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.