Pracovníci ostrahy Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Nádraží 2607, Písek, Jihočeský

Společnost SWBC - service, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Pracovníci ostrahy v objektu Obi Písek.
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost
Výhodou: certifikát odborné způsobilosti
Vhodné i pro OZP!!!
Nabízíme:
- náborový příspěvek
- výkonnostní prémie
Pracovní doba: 7:00 - 20:00 hod.
První kontakt na tel. 607 091 433 (od po do pá mezi 8:00 - 16:00 hod.); e-mail: borovsky@swbc-service.cz
Kontakt

SWBC - service, a.s.Kontaktní osoba:
Petr Borovský   +420 607 091 433

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SWBC - service, a.s. (IČO 27213455), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.