řidiči komunální údržby Petřvald

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klimšova 1878, Petřvald, Moravskoslezský

Společnost ARBOR MORAVIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Řízení zametacího stroje při údržbě komunikací, řízení nákladního vozu s ramenem. Mzda podle zvládnutí počtu techniky, navýšení po zaškolení.
Absolventům poskytneme zaučení.

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku od 8.00 hod. do 13.00 hod.

Kontakt

ARBOR MORAVIA s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Ján Marko, jednatel   +420 596 542 098,605 248 998

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ARBOR MORAVIA s.r.o. (IČO 25383035), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.