Skladníci, dělníci Kutná Hora

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 245, Kutná Hora, Středočeský

Společnost Foxconn Technology CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: Přebírá a kontroluje zboží dodané na sklad, Zaskladňování na stanovené místo po provedení kontroly, Dodržování pracovních instrukcí, Dodržování kodexu oblékání vydané zaměstnavatelem, Dodržování 5S, Komunikace problémů s GL/SV, Plnění dalších operativních úkolů zadaných vedením skladu
Požadujeme: ZŠ/Výuční list, praxe na obdobné pozici výhodou, platný průkaz VZV výhodou, ochota práce ve vícesměnném provozu, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat ve 3 směnném provozu (12ti hodinové směny)
Nabízíme: Práci v dynamické mezinárodní společnosti, Perspektivní a stabilní zaměstnání, Odpovídající finanční ohodnocení, Perspektivu profesního a kariérového růstu, Závodní stravování, Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, kurzy práce na PC, další odborné vzdělávání), Zaměstnanecké výhody