školník - údržbář Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 17. listopadu 995, Olomouc, Olomoucký

Společnost Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49 hledá vhodného kandidáta na pozici Správci objektů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: 17. listopadu č.p. 995/49, Olomouc.
SPŠ strojnická Olomouc přijme školníka - údržbáře, zástup za nemoc.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Kontakt

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49Kontaktní osoba:
Ing. Martina Zahnášová, ředitelka   +420 585 549 113

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49 (IČO 00601748), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.