účetní, ekonomové Staříč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 42, Staříč, Moravskoslezský

Společnost AGROSPOL STAŘÍČ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní.

Popis pracovní pozice

A11 z:7/11/2018
Pracovní doba od 6:00 hod., ale lze posunout na 7:00 hod. Požadujeme praxi v daném oboru.
Pracovní pozice zaměřená na všeobecné účetnictví (výhodou - ne podmínkou se zaměřením na zemědělství). Podrobnosti týkající se práce se dojednají přímo s uchazečem.
Kontakt viz výše.

Kontakt

AGROSPOL STAŘÍČ, s.r.o.Kontaktní osoba:
Libor Žurovec   +420 603 204 274

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AGROSPOL STAŘÍČ, s.r.o. (IČO 49608487), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.