Specialista obchodně-technické podpory Velvary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 29 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sídliště 420, Velvary, Středočeský

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

Obchodně-technický referent/ka.

Náplň práce:
Technická a obchodní podpora prodeje
Tvorba cenových nabídek, kladečské plány střech
Spolupráce na realizaci marketingových aktivit (propagační materiály, mediální kampaně apod.)
Prezentace produktů společnosti v rámci celé ČR – workshopy, konference, školení, výstavy
Práce v terénu (zaměření střech, technická doporučení, detaily střech)

Požadujeme:
Vzdělání. technické středoškolské, vysokoškolské
Uživatelská znalost MS Office, Auto-CAD,
Orientace na trhu stavebních materiálů, střešních krytin výhodou
Čtení technické dokumentace
Znalost NJ / AJ výhodou
Ochota učit se novým věcem
Samostatnost, komunikativnost, pečlivost a ochota
Schopnost vyjednávat, smysl pro obchod

Nabízíme:
Nástupní mzda od 29 000,- Kč
Náborový příspěvek 3.000,- Kč
13. plat
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění, či životní pojištění
Práci v perspektivní společnosti a kolektivu spolupracovníků
Výhodné závodní stravování
Jazykové kurzy
Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let 1.000 Kč

Kontakt

METAL TRADE COMAX, a.s.

Kontaktní osoba:
JUDr. Blanka Vaigeltová   +420 315 730 201,724 146 998

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) METAL TRADE COMAX, a.s. (IČO 49684442), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.