Probační úředník pms trutnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 360 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Horská 5, Trutnov, Královéhradecký

Společnost Probační a mediační služba hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK PMS Trutnov
1 x PP na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
1 x PP na dobu určitou, zkrácený prac. úvazek
- ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru, ŘP skupiny B - aktivní řidič, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, znalost práce na PC, ochota vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Nabízíme: plat. tř. 9., po zkušební době tř. 11. a osobní ohodnocení, po absolvování kvalifikačního kurzu platová tř. 12, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, odborné vzdělávání, stravenky, prac. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 5.12. 2018 na e-mail: kvesela@pms.justice.cz, nebo na adresu střediska PMS v Trutnově, Horská 5.
Výběrové řízení se bude konat dne 11.12..2018 na středisku PMS Trutnov

Kontakt

Probační a mediační službaKontaktní osoba:
Ing. Kateřina Veselá  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Probační a mediační služba (IČO 70888060), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.