Pomocná síla do kuchyně Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Petra Velikého 583, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Savoy Westend Hotel, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Kontakt: pí Ing. Stachová Terézia, e-mail: hr.manager@savoywestend.cz
Životopisy zasílat na uvedený e-mail.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- mytí nádobí, úklid, čištění zeleniny

POŽADUJEME:
- praxe na podobné pozici vítaná, pracovitost, spolehlivost, TR bez záznamu. Akceptujeme rovněž Osvědčení o získání profesní kvalifikace podle Národní soustavy kvalifikací.

NABÍZÍME:
- stabilní zázemí, zaměstnanecké benefity
- prémie, dotované stravování, příspěvek na dopravu, věrnostní odměny, sick days

Kontakt

Savoy Westend Hotel, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Terézia Stachová   +420 731 618 515

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Savoy Westend Hotel, s.r.o. (IČO 27110532), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.