Montér potrubář Veselí nad Moravou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 128 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: tř. Masarykova 1196, Veselí nad Moravou, Jihomoravský

Společnost Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Potrubáři.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
vyučení v oboru instalatér
řidičské oprávnění skup. B (E)
strojnický průkaz na zemní stroje výhodou

Kontakt

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Petra Fialová   +420 518 305 968,724 612 912

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. (IČO 49454544), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.