Projektový manažer -ka pro jadernou energetiku Dolní Benešov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlučínská 641, Dolní Benešov, Moravskoslezský

Společnost MSA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví).

Popis pracovní pozice

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: kariera@msa.cz
Požadujeme:
• VŠ technického nebo ekonomického zaměření
• Flexibilita, komunikativnost, organizační schopnosti.
• Angličtina – aktivní
• Ruština – aktivní, na úrovni rodilého mluvčího

Pracovní náplň:
• Zodpovědnost za kompletní vedení svěřených projektů
• Komunikace s ruskými zákazníky a mateřskou společností v Rusku
• Kontrola plnění jednotlivých fází projektů
• Příprava reportů v dané oblasti

Kontakt

MSA, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Stromská   +420 733 678 252

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MSA, a.s. (IČO 45192278), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.