Brigáda ostraha prodejen Brno

Plat: 130 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský

Popis pracovní pozice

ostraha prodejní plochy elektro nebo parfumérie
pracovní doba PO-NE denní směny
práce ve firemním obleku,vhodné pro muže
zvýšená ostraha před vánočními nákupy
pracoviště:Modřice,Bohunice,centrum

věk min.18 let
čistý trestní rejstřík
příjemné vystupování
chuť pracovat

práce brigádně na DPP od 1.12.2018
zajímavý hodinová mzda až 130Kč/hod
bonusy za záchyty


Kontakt

AVES Utility s.r.o.

Mostecká 9
61400 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Součková   +420607093730

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AVES Utility s.r.o. (IČO 03289401), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.