Úklid Brno ul.Traťová- poloviční úvazek pro Invalidu

Plat: 120 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: Traťová, Brno, Jihomoravský

Popis pracovní pozice

Informace o pracovním místě

Úklid kanceláří a chodeb
Údržba chodníku
Pracovní doba: PO,ST,PÁ 4:30-10:00,ÚT,ČT 4:30-7:00

Požadujeme

Zkušenosti s úklidem /není podmínkou/
Pečlivost
Zodpovědnost

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr pro Invalidy a OZZ až 120Kč/hod.
nebo na DPP/dlouhodobá brigáda/


Kontakt

AVES Utility s.r.o.

Mostecká 9
61400 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Součková   607093730

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AVES Utility s.r.o. (IČO 03289401), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.