Stavbyvedoucí Děčín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kamenná 2, Děčín, Ústecký

Společnost DOKOM FINAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní stavbyvedoucí.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Kamenná č.p. 2, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, 407 11 Děčín 9

Absolvent technické školy - Stavbyvedoucí
Řidičský průkaz skupiny B - podmínkou
Praxe není podmínkou
Nabízíme stravenky, zvlášní prémie

Kontakt:
Simurníková Linda, tel. 734 262 011, e-mail: simurnikova@dokomfinal.cz

Kontakt

DOKOM FINAL s.r.o.Kontaktní osoba:
Linda Simurníková   +420 734 262 011

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DOKOM FINAL s.r.o. (IČO 25487230), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.