Hlavní účetní Temelín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 32 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 127, Temelín, Jihočeský

Společnost Austrian Recycling s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned, mzda od 32 000,- Kč, stavenky
Požadujeme: vzděl. SŠ ekonomického směru, dobrá znalost účetních a daňových zákonů včetně zahraniční problematiky, praxe podmínkou, pokročilá znalost MS Office, znalost NJ nebo AJ výhodou
Kontakt telefonicky na 728036676, p. Faschingová. Místo výkonu-Temelín (v obci!)

Kontakt

Austrian Recycling s.r.o.

Kontaktní osoba:
Daniela Faschingová   +420 728 036 676

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Austrian Recycling s.r.o. (IČO 28117387), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.