Karosář/ka - autoklempíř/ka Šenov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Václavovická 1566, Šenov, Moravskoslezský

Společnost KMH servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Karosáři a autoklempíři.

Popis pracovní pozice

ZamK
Pracoviště: Václavovická 1566, 739 34 Šenov
Předem volat a domluvit si schůzku na tel. 737 254 152.

Požadujeme praxi v oboru min. 2 roky.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KMH servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Radim Holaň, jednatel   +420 737 254 152

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KMH servis s.r.o. (IČO 25839535), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.