Kuchař/ka teplé kuchyně - dpp Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 160 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sadová 963, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost VESK service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

KUCHAŘ/KA TEPLÉ KUCHYNĚ - DPP
Kontakt: pí Čermáková Denisa, tel.: 353402712, e-mail: sales@cajkovskij.com

Hledáme vhodné uchazeče s praxí nejlépe z hotelového provozu na brigádu dlouhý krátký týden.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

VESK service s.r.o.Kontaktní osoba:
Denisa Čermáková   +420 353 402 712

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VESK service s.r.o. (IČO 27978702), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.