Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Pozlovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Antonína Václavíka 205, Pozlovice, Zlínský

Společnost Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Zaměstnanecké výhody:
stravování, příspěvek na životní(penzijní) připojištění,
25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna.
Kontaktovat telefonicky na tel.čís.: 605209191 od 8:00 - 18:00 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitraKontaktní osoba:
Peňázová Zuzana   +420 605 209 191

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra (IČO 67779999), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.