Dělník na zeleni Jihlava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rantířovská 4003, Jihlava, Vysočina

Společnost Správa městských lesů Jihlava, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalifikovaní pracovníci pro těžbu dřeva.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Jihlava.
Řidičský průkaz skupiny T výhodou. Vyučení dřevařem výhodou. Trestní bezúhonnost.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností získat pracovní smlouvu na dobu neurčitou dříve než ukládá zákoník práce.
Prosíme o zaslání životopisu poštou na adresu: Správa městských lesů Jihlava, s.r.o. Rantířovská 5, 586 01 Jihlava, nebo na níže uvedený E-mail: tomek@sml-jihlava.cz

Kontakt

Správa městských lesů Jihlava, s.r.o.Kontaktní osoba:
Rostislav Tomek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Správa městských lesů Jihlava, s.r.o. (IČO 60732105), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.