Pomocný kvalitář/ka Pardubice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Pardubice, Pardubický

Společnost JANABA SERVIS s.r.ol hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Staré Čívice.
Jedná se o manuální práci pro automobilový průmysl.
- práce vhodná pro muže i ženy
- dělnické pozice u výrobní linky
- práce v čistém prostředí
Preciznost, spolehlivost, ochotu pracovat - plnění směnného provozu ( třísměnný provoz)
Směny:
6:00 - 14:00 ,14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00, dále 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, týdenní zálohy, dlouhodobá spolupráce, nástup ihned
První kontakt telefonicky (9:00 - 15:00) nebo e-mailem

Kontakt

JANABA SERVIS s.r.olKontaktní osoba:
Jana Řežová   +420 720 216 286

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JANABA SERVIS s.r.ol (IČO 02919885), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.