Pracovník/-ice provozní kontroly - vhodné pro ozp/ozz Hronov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Havlíčkova 285, Hronov, Královéhradecký
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Společnost EMERGE, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů).

Popis pracovní pozice

EMERGE, a.s., česká společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako dodavatel výlisků a svařovaných montážních celků pro automobilový průmysl, hledá posilu do svého týmu v Hronově.

Náplň práce: mezioperační a výstupní kontroly dle kontrolních plánů, evidence kontrol a zapisování vad a neshod.

Zaměstnavatel nabízí: práci na jednu směnu (06:00 -14:00 hod.), plně hrazené stravenky v hodnotě 85,- Kč, týden dovolené navíc a spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů.

Pokud jste fyzicky zdatní, vlastníte řidičský průkaz a máte rádi věci pod kontrolou, odpovězte na tuto nabídku.

Kontakt

EMERGE, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Vlček, personalista   +420 725 996 195

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EMERGE, a.s. (IČO 28764226, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.