Seřizovač tkacích strojů Moravská Třebová

Inzerát z úřadu práce
Plat: 140 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Stráni 572, Moravská Třebová, Pardubický

Společnost HEDVA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: seřizování tkalcovských stavů
POŽADAVKY: manuální zručnost
NABÍZÍME: volné víkendy, podnikové stravování, příspěvek na wellness, dovolená navíc
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně

Kontakt

HEDVA, a.s.



Kontaktní osoba:
Ing. Jan Hlaváč, výrobní ředitel   +420 461 356 217

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HEDVA, a.s. (IČO 28828291), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.