Provozní zámečník/-ice Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jana Krušinky 1737, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost FOMA BOHEMIA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zajišťování provozu údržby a oprav zařízení centrální strojovny a klimatizace, obsluha a běžné opravy parních kotlů a potrubních rozvodů
- Požadujeme: vyučení v technickém oboru, svářečský a topičský průkaz vítán
- Nabízíme: náborový příspěvek, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rehabilitace, příspěvek na dopravu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: libuse.mertlova@foma.cz

Kontakt

FOMA BOHEMIA spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Libuše Mertlová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FOMA BOHEMIA spol. s r.o. (IČO 62024078), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.