Pomocná/ý účetní Dolní Rychnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Stará Březovská 531, Dolní Rychnov, Karlovarský

Společnost Půjčovna MARENT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mzdoví účetní.

Popis pracovní pozice

Způsob kontaktu:
- e-mailem : j.vlasak@matent.cz

Upřesňující informace:

Základní náplň práce: pořizování účetních a daňových dokladů do informačního systému, zpracování dokladů, kontrola účetních a daňových náležitostí dokladů, vedení podružných evidencí, korespondence a obecná administrativa.
Požadavky: uživatelská znalost MS Oficce (Excel,Word); znalost účetního programu Helios výhodou.
Podmínka-zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na e-mail: j.vlasak@marent.cz
nebo předložení při osobním jednání.

Místo výkonu práce: Stará Březovská 531, 356 01 Sokolov

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Půjčovna MARENT s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing Jaroslav Vlasák, jednatek   +420 606 685 856

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Půjčovna MARENT s.r.o. (IČO 02531968), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.