Nákupčí Krupka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kateřinská 103, Krupka, Ústecký
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.

Popis pracovní pozice

POPIS PRÁCE
Účast na nových projektech nákupního oddělení
Vyhledávání nových dodavatelů (převážně v Turecku) a technologií a vyjednávání s nimi
Odpovědnost za svěřená KPI
Průběžné vyhledávání dalších ekonomických řešení, sledování tržních trendů
Nákup a forecasting klíčového výrobního materiálu
Implementace interních a externích auditů oddělením logistiky
Reportování manažeru logistiky
POŽADAVKY NA POZICI
Min středoškolské vzdělání (vhodné i pro absolventy), ale zkušenosti s nákupem velkou výhodou
Pokročilá znalost AJ a turečtiny (rodilý mluvčí)
Dobré komunikační, vyjednávací a analytické znalosti
Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
Flexibilita, ochota cestovat, přesnost, stresuodolnost, týmový hráč, pozitivní osobnost
NABÍZÍME
Zázemí dynamické nizozemské společnosti, 5 týdnů dovolené, Stravenky, flexi poukázky
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, 13. plat, náborový příspěvek 10 000 Kč, příspěvek na dopravu do 2 000 Kč, občerstvení na pracovišti zdarma
Moderní pracovní prostředí, kurzy a školení
Hlásit se e-mailem