Nákupčí materiálu Senice na Hané

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vodní 414, Senice na Hané, Olomoucký

Společnost Efficient Energy Technology s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Vodní č.p. 414, Senice na Hané. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Požadujeme: praxe v oblasti strojírenství výhodou, dobrá orientace v projektové dokumentaci, znalost práce s PC, znalost NJ nebo AJ podmínkou, pečlivost a samostatnost, komunikační a organizační dovednosti a schopnost jednat s lidmi.
Minimální požadované vzdělání: vyučení s maturitou. Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: zajišťování dodávek materiálů a výrobků, shromažďování požadavků jednotlivých oddělení, zajišťování výběrových a poptávkových řízení, výběr vhodného dodavatele podle řady kritérií, vystavování objednávek, vedení evidence objednávek, spolupráce s účtárnou, vyjednávání o cenách, vyhledávání nových příležitostí, řízení a nastavování skladových zásob, uzavírání kupních smluv.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, benefity, měsíční a vánoční prémie, kariérní růst, smlouva na dobu neurčitou, práce v dynamickém kolektivu.

Kontakt

Efficient Energy Technology s.r.o.Kontaktní osoba:
Terezie Hlavinková   +420 774 644 593

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Efficient Energy Technology s.r.o. (IČO 46581693), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.