Referenti pro nákup stavebního materiálu Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bartošova 5532, Zlín, Zlínský

Společnost Zlínstav, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

Požadovaná kvalifikace: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru, praxe není podmínkou
Požadavky na zaměstnance: uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, přehled v oboru stavebních materiálů
Náplň práce: provádí plynulé zásobování staveb potřebnými materiály. Na základě požadavků analyzuje trh stavebních materiálů s cílem optimalizace nákupu. Sleduje změny vyráběného sortimentu.
Výhody: služební mobil s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké

Kontakt

Zlínstav, a. s.Kontaktní osoba:
Alena Zámečníčková, Personalistka.  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zlínstav, a. s. (IČO 28315669), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.