Pomocný galvanizér Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rokycanská 761, Plzeň, Plzeňský

Společnost KOVODRUŽSTVO, výrobní družstvo v Plzni hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů.

Popis pracovní pozice

ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: kovodruzstvo@kovodruzstvo-plzen.cz
Pomocný dělník do výroby. Jedná se o navěšování drobných kovových dílů.
Požadujeme: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, samostatnost, pracovitost, výpis z TR.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Kontakt

KOVODRUŽSTVO, výrobní družstvo v PlzniKontaktní osoba:
E-mail:  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOVODRUŽSTVO, výrobní družstvo v Plzni (IČO 00028908), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.