Pouze pro ozp Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jílkova 1537, Brno, Jihomoravský

Společnost BD - TOVA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky (9-14h) nebo e-mailem.
Jsme chráněná dílna a pracovní místo je vyhrazené chráněné pracovní místo. Jde o práci se strojem, podobně jako šicí stroj.
Lze i na zkrácený pracovní úvazek

Kontakt

BD - TOVA, s.r.o.Kontaktní osoba:
Věra Mgr. Volková   +420 515 910 010

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BD - TOVA, s.r.o. (IČO 60733110), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.