Prodavačka v občerstvení České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská tř. 2540, České Budějovice, Jihočeský

Společnost Jihočeská masna, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

Prodáváte rádi a jídlo Vám je blízké?
Jihočeská masna hledá posilu do svého bistra přímo na Uni Hobby. Náplní práce je prodej pokrmů pro vlastní bufet.
Nabízíme platový růst, dotované stravování, roční bonusy, výborný kolektiv, jistotu pravidelného vyplácení mezd, možnost parkování a dobrou dopravní dostupnost.
Praxe v oboru vítána.
KONTAKT: tel. 602 443 999, kariera@jmcb.cz

Kontakt

Jihočeská masna, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Tylová   +420 601 385 658

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jihočeská masna, s.r.o. (IČO 25161814), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.