řidič vzv Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Beskydská 1488, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci.

Popis pracovní pozice

A11 z:8/11/2018
Náplň práce:
- práce na VZV a manipulace s díly ve skladu
- kontrola a evidence materiálu.
Požadujeme:
- podmínkou praxe ve skladu a řízení VZV
- výhodou průkaz na VZV
- samostatnost, zodpovědnost.
Nabízíme:
- bonus za docházku 800,- Kč, stravenky 65,- Kč/den, příspěvek na vánoce a dovolenou.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. Osobně na adrese Staroměstská 1077, Frýdek-Místek v čase 8:00-14:00 hod.
Životopisy zasílejte na e-mail administrator@lnyvision.com.

Kontakt

L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Lucie Holubová   +420 558 431 735(po-pá8-14:00hod.)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o. (IČO 28598911), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.