Dělníci – zpracování odpadových surovin Židněves

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Židněves, Středočeský

Společnost VTOS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování sběrných surovin (kromě kovového odpadu).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Židněves 83u, 294 06 Březno

Prvotní kontakt: e-mail: vtos@post.cz

Požadavky: znalost obsluhy VZV.
Náplň práce: třídění a zpracování odpadů, obsluha strojů.

Kontakt

VTOS, s.r.o.Kontaktní osoba:
Marek Vtelenský   +420 602 319 931

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VTOS, s.r.o. (IČO 25638475), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.