Strojník/ice České Meziříčí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Julia Fučíka 96, České Meziříčí, Královéhradecký

Společnost STAVIBET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky nebo na e-mail stavibet@seznam.cz.
- ZŠ
- ŘP sk." B + C"
- strojní průkaz
- PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Kontakt

STAVIBET s.r.o.Kontaktní osoba:
František Jílek, jednatel   +420 777 591 661

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STAVIBET s.r.o. (IČO 27472922), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.